Polska firma produkująca lampy do kuchni – Lumigo

Jesteśmy znanym i często wybieranym producentem oświetlenia kuchennego. Posiadamy szereg lamp, które posłużą jako designerskie źródła światła. Lumigo to wiele sprawdzonych modeli do zabudowy kuchennej, oświetlenia wysp kuchennych czy stołów jadalnianych. W naszej ofercie i katalogach oświetleniowych znajdziesz tysiące lamp wiszących oraz oczek, które dodadzą uroku Twojej kuchni.

Siedziba naszej firmy mieści się w Puławach, a na rynku oświetleniowym działamy nieprzerwanie od 2016 roku. Stale się rozwijamy i poszerzamy swoją ofertę o nowe lampy do kuchni oraz jadalni. Sprawdź nasz salon oświetleniowy Lumigo.pl lub skontaktuj się z przedstawicielem.

Popularne lampy kuchenne od firmy Lumigo

Lumigo to także sklep, który oferuje ciekawe lampy wiszące, które ozdobią wyspy kuchenne, ale i stoły w jadalni. Oprócz własnego oświetlenia znajdziesz tutaj również wiele polskich, ale i zagranicznych producentów lamp.

Jednymi z najbardziej popularnych lamp jakie oferujemy swoim klientom są te w stylu:

  • industrialnym
  • glamour
  • skandynawskim

Stawiamy na ekologie, bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Odwiedź nasz sklep producencki Lumigo.pl lub pobierz katalog oświetlenia.

Zapraszamy także do naszej siedziby w Puławach przy ul. Piłsudskiego 85.

Więcej na Lumigo.pl

Dane firmy:
Lumigo
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
Tel: 730-005-454