Ardant Sp. z o.o. Oświetlenie ochronne przed wilgocią IP65

Jeśli zdecydujesz się na zakup oświetlenia z ochroną IP65, będziesz mógł ze spokojem zainstalować je we wszelkiego typu łazienkach i innych pomieszczeniach mokrych. Lampy z ochroną IP65 możesz montować także na zewnątrz budynku w bezpośrednim kontakcie z wodą, śniegiem. Ich szczelność i hermetyczność została stworzona by przedłużać żywotność lamp, a także chronić instalację oraz użytkowników oświetlenia przed szkodami i wypadkami.

Jeśli zamocujesz lampę IP65 w łazience, możesz mieć pewność, że nie ulegnie uszkodzeniu, woda nie będzie w stanie dostać się do wnętrza oprawy.

Firma Ardant dostarcza najlepsze oświetlenie łazienkowe z ochroną przed wilgocią IP65. Odwiedź nasze sklepy i zamów online.

Co to jest IP65?

 Ochrona przed wilgocią IP65 daje produktom specjalne zabezpieczenia na wypadek zamoczeia produkty – deszcz, śnieg, chlapanie. Dzięki temu możesz swobodnie umieścić lampę w łazience lub na zewnątrz. Łazienka to miejsce o podwyższonej wilgotności co niesie za sobą możliwość uszkodzenia lampy, która do takich celów nie została wyprodukowana. IP65 daje Ci wysoką gwarancję na to, że takiej lampie w łazience nic się nie stanie przez bardzo długi czas.

Po więcej produktów ochronnych w tym lamp i oświetlenia IP65, zapraszamy do naszych sklepów.

Więcej na stronie: Ardant.pl

Dane firmy:
Ardant Sp z o.o.
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
KRS 0000632157